Korepetycje i tłumaczenia - angielski, niemiecki, niderlandzki - Wrocław

Angielski indywidualnie we Wrocławiu

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • uczysz się angielskiego od lat, znasz wszystkie reguły gramatyczne, a mimo to nadal "brakuje Ci słów" i nie możesz swobodnie rozmawiać w tym języku.
  • zaczynasz przygodę z angielskim i szukasz nauczyciela, który pokaże Ci, jak opanować język w możliwie krótkim czasie i z trwałymi efektami.
  • czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim i chcesz dobrze wypaść.
  • wyjeżdżasz do pracy do Irlandii czy Wielkiej Brytanii i chcesz nauczyć się języka "tubylców", jednocześnie zdobywając cenne informacje dotyczące codziennego życia i pracy za granicą.
  • chcesz zdobyć certyfikat Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS) czy inny specjalistyczny certyfikat językowy (np. LCCI).
  • Twoja praca wymaga od Ciebie znajomości angielskiego w kontekście biznesowym lub medycznym.
  • chcesz odświeżyć swoją znajomość angielskiego lub pokonwersować, a tym samym zwiększyć płynność wypowiedzi i poprawić wymowę.


Kursy intensywne odbywają się w siedzibie szkoły Verbono w centrum Wrocławia i mają charakter indywidualny (one-on-one) - cała uwaga nauczyciela jest skupiona na Tobie i Twoich potrzebach. Sam wybierasz wymiar czasowy zajęć (minimum 3, a optymalnie 5 lekcji w tygodniu po 60, 90 lub 120 minut).


Wolisz kurs języka angielskiego w małej grupie (2 warianty: tylko 3 do 4 osób w mikro-grupie lub 4 - 8 osób w małej grupie)? Sprawdź ofertę wrocławskiej szkoły językowej Verbono. Przez cały rok, również w wakacje, prowadzimy kursy miesięczne i weekendowe języka angielskiego ogólnego lub biznesowego. Są to wyłącznie kursy intensywne, prowadzone metodą Total Immersion (metoda "Pełnego Zanurzenia" w języku, którego się uczysz). Zapisz się dziś.
 

Indywidualne kursy języka angielskiego

Everyday English - czyli ciekawe lekcje angielskiego na każdym poziomie zaawansowania (od absolutnych podstaw po kurs dla zaawansowanych). Cena: 120 zł / 60 minut.

Cel: certyfikat! - kurs przygotowujący do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC) lub innych certyfikatów biznesowych (np. LCCI). Cena: 150 zł / 60 minut.

Business English - czyli angielski w biznesie. Kurs przeznaczony dla osób, które używają angielskiego w mowie i/lub piśmie w pracy biurowej, w kontaktach z klientami, podczas negocjacji biznesowych, prezentacji, zebrań, itp. Cena: 150 zł / 60 minut.
 
Medical English - czyli angielski medyczny dla lekarzy i pielęgniarek. Cena: 150 zł / 60 minut.

Job interview - cykl lekcji przygotowujących do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy, dowiedz się, jakich pytań możesz się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jakich udzielać odpowiedzi, a jakich lepiej unikać. Razem przećwiczymy różne scenariusze rozmowy o pracę (telefonicznej i face to face). Cena: 150 zł / 60 minut.

Survival English - jeśli zamierzasz wyjechać za granicę, zwłaszcza do kraju anglojęzycznego, by tam pracować, a Twój angielski nie jest najlepszy, najwyższy czas to zmienić. Dzięki temu kursowi nauczysz się skutecznie komunikować z Anglikami, Irlandczykami czy Amerykanami w codziennych sytuacjach: w pracy, w urzędzie, w sklepie, u lekarza, na lotnisku itp. Poza nauką języka poznasz realia życia i pracy w krajach anglojęzycznych. Cena: 120 zł / 60 minut.

Kulturowy Zawrót Głowy - opanuj język i "oswój" brytyjską / amerykańską / australijską kulturę w szerokim tego słowa znaczeniu. Dowiedz się więcej o filmie, muzyce, kuchni i slangu. Zaznajom się z osobliwościami, zwyczajami, dziwactwami, sposobie myślenia i życiu codziennym Anglików, Amerykanów czy Szkotów. Skosztuj lokalnych specjałów. Cena: 120 zł / 60 minut.

Speak your mind! - czyli konwersacje; rozmowa na dowolny temat, który Cię interesuje. Bodźcem do rozmowy będzie krótki, często kontrowersyjny tekst, fragment nagrania audio / video lub zdjęcia. Słownictwo, które poznasz w czasie lekcji, będziesz mógł utrwalić, rozwiązując specjalnie dla Ciebie przygotowane ćwiczenia leksykalne. Cena: 120 zł / 60 minut.

Wszystkie podane ceny są cenami końcowymi brutto za jedną indywidualną lekcję 60-minutową. Ceny mogą ulec zmianie. Sprawdź aktualne promocje - możesz dostać nawet 50% zniżki na wybrany kurs językowy.

 
Wybierz indywidualny kurs językowy, który w końcu spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z lektorem i umów się na pierwszą lekcję.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję