Korepetycje i tłumaczenia - angielski, niemiecki, niderlandzki - Wrocław

Kursy językowe - opinie moich uczniów


"Ciepła herbata - "kolorowa" albo zielona, według życzenia - plik materiałów, komputer do ćwiczeń słuchowych i uśmiechnięta Emilia, mówiąca: "Cześć, wskakuj!" - początek lekcji wygląda zwykle tak samo, ale później następuje mozaika różnorodności. Są ciekawe rozmowy, urozmaicone ćwiczenia, sprawdziany wiedzy i umiejętności.
Na pierwszej lekcji bardzo spodobała mi się rozmowa o tym, czego oczekuję od nauki, nauczycielki i jakie są moje cele. Usłyszałam też, czego powinnam wymagać od siebie, aby te cele osiągnąć. A teraz doceniam system motywacji, jaki stosuje Emilia - często przypomina: znajdź chwilę czasu na naukę codziennie, przecież sama tego chcesz. Taki system nauki bardzo mi odpowiada, bo przecież uczyć się mam dla siebie, a nie dlatego, że nauczyciel zrobi srogą minę, albo zapowie karną kartkówkę."
(Ania Ł.)

******

"Polecam korepetycje u Emilii każdemu, kto chce doskonalić znajomość języków obcych. Ja uczestniczę w lekcjach języka angielskiego i niemieckiego. Uważam, że zajęcia są doskonale przemyślane i bardzo dobrze przeprowadzane. Cenię Emilię za profesjonalizm, elastyczność, umiejętność przekazania wiedzy oraz za sympatyczną atmosferę w czasie nauki."
(Dorota Zięba)

******

"Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Emilią. Uważam, że posiada wszelkie cechy dobrego nauczyciela. Mam tutaj na myśli zarówno dużą wiedzę merytoryczną, umiejętność jej przekazywania, jak i to, że podczas zajęć zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera. Podoba mi się także sposób ich prowadzenia, a mianowicie łączenie nauki nowego słownictwa, gramatyki, konwersacji i słuchania. Przez różnorodne i ciekawe ćwiczenia uczę się efektywnie i co ważne – z przyjemnością. Myślę, że bez wahania mogłabym polecić Panią Emilię każdemu, kto chce nauczyć się języka angielskiego na każdym poziome zaawansowania."
(Asia O.)

******

"Zdecydowałam się na lekcje angielskiego. Lekcje prowadzone są tylko i wyłącznie po angielsku, mogę oswoić się z językiem i nie boję się już mówić. Emilia nauczyła mnie myśleć po angielsku. Jestem wokalistką i piszę swoje teksty po angielsku, które później sprawdzamy razem z Emilią."
(jO)

******

"Moim celem było przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Wybór Pani Emilii okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ posiada ona również rozległą wiedzę z zakresu rekrutacji pracowników. To co mi się podobało, to starannie dobrane pod temat lekcji materiały ćwiczeniowe, poprawianie na bieżąco błędów oraz brak jakichkolwiek 'wstawek' po polsku. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, podreperowałem swój angielski i dodatkowo poznałem 'chwyty' rekrutujących."
(Adam J.)

******

Co jeszcze mówią o mnie moi kursanci? Sprawdź na stronie studia językowego Verbono.

Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub holenderskiego (niderlandzkiego)? Wybierz kurs indywidualny i skontaktuj się ze mną.

Jesteś zainteresowany zleceniem tłumaczenia? Sprawdź referencje wystawione przez klientów instytucjonalnych. Aby przeczytać opinie dotyczące tłumaczeń, przejdź do działu Tłumaczenia - referencje.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję