Korepetycje i tłumaczenia - angielski, niemiecki, niderlandzki - Wrocław

Niderlandzki (holenderski / flamandzki) we Wrocławiu


Wszystkie niżej zaprezentowane kursy mają formę intensywnych lekcji indywidualnych z profesjonalnym lektorem języka niderlandzkiego. Wybierz interesujący Cię kurs i jego wymiar czasowy (minimum 3, optymalnie 5 lekcji w tygodniu po 60, 90 lub 120 minut), skontaktuj się z lektorem i umów się na pierwsze zajęcia.
 
Zajęcia w ramach kursów indywidualnych odbywają się w siedzibie szkoły językowej Verbono w centrum Wrocławia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:30. Materiały, z których będziesz korzystał podczas zajęć, otrzymasz bezpłatnie od lektora.


Wolisz kurs języka holenderskiego / niderlandzkiego w małej grupie (tylko 3 do 4 osób w mikro-grupie lub 4-8 osób w małej grupie)? Sprawdź ofertę wrocławskiej szkoły językowej Verbono. Przez cały rok prowadzimy kursy języka holenderskiego od podstaw oraz niderlandzki na wyższych poziomach zaawansowania. Są to wyłącznie kursy intensywne (miesięczne lub weekendowe), prowadzone metodą Total Immersion ("Pełne Zanurzenie"). Ucz się języka w sposób naturalny, skuteczny i intensywny.
 


Indywidualne kursy języka niderlandzkiego / holenderskiego we Wrocławiu


Spreek jij Nederlands? - czyli niderlandzki (wariant holenderski lub flamandzki) dla początkujących. Jest to idealny kurs dla Ciebie, jeśli nie miałeś do tej pory styczności z niderlandzkim i chcesz uczyć się tego języka od podstaw. Lekcje mają ciekawą tematykę i uporządkowaną strukturę - nauczysz się niderlandzkiej wymowy, najważniejszych struktur gramatycznych, podstawowych zwrotów i słownictwa, które umożliwi Ci porozumiewanie się z Holendrem czy Flamandem (mieszkańcem północnej części Belgii) w sytuacjach życia codziennego. Cena: 120 zł / 60 minut.

 
Een stap verder - czyli zajęcia dla kursantów, którzy mieli już kontakt z językiem niderlandzkim i chcą kontynuować naukę na wyższym poziomie. W zależności od Twoich preferencji kurs może mieć charakter konwersacyjny lub zostać poszerzony o elementy języka biznesu (zakelijk Nederlands). Cena: 150 zł / 60 minut.
 

Aan het werk - jeśli zamierzasz podjąć pracę w Holandii lub północnej Belgii, ten kurs pomoże Ci w krótkim czasie opanować podstawy języka niderlandzkiego. Tematyka lekcji jest związana z życiem codziennym i pracą za granicą. Cena: 120 zł / 60 minut.
 

Nederlandse Taal en Cultuur - dzięki temu kursowi poznasz nie tylko tajniki i niuanse języka niderlandzkiego (kurs dla zaawansowanych), lecz również bogatą niderlandzką kulturę, smaczną kuchnię, zwyczaje i mentalność Holendrów i Flamandów. Cena: 150 zł / 60 minut.


Wszystkie podane ceny są cenami końcowymi brutto za jedną indywidualną lekcję 60-minutową języka niderlandzkiego. Ceny mogą ulec zmianie.
Sprawdź aktualne promocje kursów niderlandzkiego - możesz otrzymać nawet 50% zniżki.


Chcesz umówić się na pierwszą lekcję? Skontaktuj się z lektorem języka niderlandzkiego.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję