Korepetycje i tłumaczenia - angielski, niemiecki, niderlandzki - Wrocław

Zdecydujesz się na indywidualny kurs językowy, ponieważ:

1. Jesteś ambitny, wymagający i chcesz czegoś więcej niż przeciętny kurs językowy ze słabym lektorem...Jeśli chcesz nie tylko uczyć się obcego języka, ale go w końcu opanować i władać nim biegle; jeśli chcesz wymiernych efektów i jesteś gotów zaangażować się w naukę, to oferta właśnie dla Ciebie.
 
2. Znajomość jednego języka obcego już Ci nie wystarcza. Chcesz doskonalić swój angielski? Dobrze trafiłeś. A co powiesz na naukę drugiego/kolejnego języka? Dzięki temu zwiększasz swoje szanse na awans, podwyżkę lub znalezienie pracy, możesz poznać inną kulturę, zawrzeć nowe znajomości, zabłysnąć w towarzystwie.... Szlifuj swój angielski, ale nie poprzestawaj na tym i daj się skusić na dodatkowy kurs niderlandzkiego lub niemieckiego w promocyjnej cenie (szczegóły w dziale Promocyjne ceny lekcji językowych).
 
3. Możesz rozpocząć naukę języka na każdym poziomie zaawansowania: od podstaw (kursy wyłącznie dla dorosłych), przygotowanie do egzaminów i certyfikatów z języka ogólnego (od PET po CPE, od PTIT po PAT), jak i specjalistycznych certyfikatów biznesowych.
 
4. Sam decydujesz o wymiarze czasowym zajęć (60 minut / 90 minut /120 minut), ich terminach oraz formie. Indywidualne kursy językowe odbywają się w centrum Wrocławia.
 
5. Lekcje są dopasowane do Twoich potrzeb i na miarę Twoich oczekiwań. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu tzw. tailor-made teaching (lekcje szyte na miarę), co oznacza indywidualne podejście do każdego kursanta, indywidualny program nauczania - forma zajęć, dobór ćwiczeń i pomocy naukowych zależy m.in. od Twojego systemu reprezentacji czyli tego, czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem. Zdiagnozowanie Twojego systemu reprezentacji i kanału dominującego pomoże dostosować program nauczania i formę zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb, co przyspieszy Twoje postępy w nauce. Dzięki tej naturalnej technice, która oznacza naukę języka obcego w zgodzie z preferencjami Twojego mózgu, możesz uczyć się skutecznie, szybciej, a rezultaty nauki będą trwalsze.

6. Będziesz zmotywowany do nauki od początku do końca kursu. Głównym zadaniem dobrego nauczyciela jest odpowiednie zmotywowanie ucznia - bezstresowa atmosfera nauki i ciekawe lekcje to dobry początek, ale to nie wszystko. Uczysz się z chęcią i zapałem tylko wtedy, gdy zdobywana wiedza jest Ci potrzebna do osiągnięcia jakiegoś celu oraz gdy widzisz wymierne efekty nauki. Dlatego na początku kursu językowego wyznaczymy cel nauki (może to być zdobycie certyfikatu językowego, poprawa wymowy, dobre wrażenie i sprawna komunikacja podczas rozmowy o pracę czy poprawa jednej/kilku sprawności językowych, np. pisania czy słuchania). Ponadto efekty nauki są mierzalne - abyś mógł monitorować swój postęp, po każdej lekcji otrzymasz feedback odnośnie Twoich rezultatów oraz okresowe raporty postępów w nauce.

7. W końcu zaczniesz mówić, w dodatku poprawnie. Holistyczne metody nauki języków obcych gwarantują Twój sukces. Rozbudowywanie zasobów Twojego słownictwa jest stawiane na równi z wyrabianiem nawyku stosowania odpowiednich struktur gramatycznych. Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu zaczniesz swobodnie mówić, jakby od niechcenia stosując poprawne konstrukcje gramatyczne. Będziemy kłaść nacisk na skuteczną i poprawną komunikację oraz ćwiczenie wymowy.

8. Skorzystasz z atrakcyjnych promocji (więcej informacji znajdziesz w dziale Promocje na kursy językowe).

9. Nauka języka to poznawanie obcych kultur. Nauka nie kończy się na opanowaniu języka - poznasz również kulturę interesującego Cię kraju, w tym ciekawostki dotyczące codziennego życia i pracy w Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Niemczech lub Austrii. A do tego posmakujesz lokalnych specjałów, poczynając od filiżanki aromatycznego Earl Greya, orzeźwiającego Apfelschorle czy rozpływających się w ustach stroopwafels...
 

Reszty dowiesz się od moich zadowolonych uczniów.

A może wolisz jednak kurs językowy w małej grupie? Mam dla Ciebie taką propozycję: intensywne kursy językowe we Wrocławiu.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję