Korepetycje i tłumaczenia - angielski, niemiecki, niderlandzki - Wrocław

Rabaty na usługi tłumaczeniowe

Dzięki atrakcyjnym promocjom zaoszczędzisz na usługach tłumaczeniowych już od pierwszego zamówienia. Sprawdź również, jakie otrzymasz rabaty jako stały klient.

Twoje pierwsze tłumaczenie? Promocja 'na dzień dobry'

Po przeczytaniu tekstu pierwszego tłumaczenia będziesz przekonany, że współpracujesz z profesjonalnym tłumaczem. Aby zachęcić Cię do nawiązania współpracy, otrzymujesz 20% rabatu na pierwsze zamówienie o wartości powyżej 200 zł brutto.

Przed złożeniem pierwszego zamówienia możesz również sprawdzić umiejętności tłumacza – prześlij krótki tekst, a otrzymasz jego tłumaczenie bez żadnych opłat (więcej w dziale Sprawdź tłumacza).

Regularne tłumaczenia? To się zwyczajnie opłaca

Nawiązanie stałej współpracy przyniesie Ci same korzyści. Poza pewnością, że zawsze otrzymasz rzetelne tłumaczenie w uzgodnionym terminie, jako stały klient możesz liczyć na dodatkowe udogodnienia:
  • Od trzeciego zlecenia nie dokonujesz przedpłaty całej należnej kwoty (zamiast tego wnosisz zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia przed jego wykonaniem, a na spłatę pozostałych 50% masz 7 dni od momentu otrzymania gotowego tłumaczenia i faktury VAT).
  • Płacisz mniej dzięki atrakcyjnym rabatom dla stałych klientów:
  1. Otrzymujesz 10% rabatu na każde tłumaczenie już od trzeciego zamówienia.
  2. Również od trzeciego zamówienia dopłacasz o 50% mniej za ekspresowy tryb realizacji (niezależnie od tego, na jakie tryby decydowałeś się przy poprzednich dwóch zamówieniach).

Rabat 'podaj dalej!' czyli polecaj tłumacza znajomym

Jesteś zadowolony z jakości wykonywanych tłumaczeń? Cenisz profesjonalizm tłumacza, terminowość i dobry kontakt? Powiedz o tym znajomym.
Dzięki temu:
  • Osoba przez Ciebie polecona otrzyma dodatkowe 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie (wliczając rabat 'na dzień dobry' daje to razem 25% zniżki).
  • Twoja korzyść to dodatkowe 10% rabatu na kolejne trzy zlecenia (tłumaczenie, korektę bądź audyt językowy).

Osoba / firma, którą polecisz, powinna powołać się na Ciebie w treści wiadomości zawierającej jej pierwsze zlecenie.
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję