Korepetycje i tłumaczenia - angielski, niemiecki, niderlandzki - Wrocław

Tłumaczenia bez zastrzeżeń

Oferowane tłumaczenia pisemne nieprzysięgłe dotyczą tekstów o szerokim zakresie tematycznym (tłumaczenia biznesowe, medyczne, techniczne, literackie) - możesz zlecić tłumaczenie zarówno tekstów użytkowych (np. CV, list motywacyjny, korespondencja prywatna i firmowa, ulotki, foldery, teksty reklamowe), jak i specjalistycznych, stron internetowych (tłumaczenie w kodzie), umów i regulaminów. Każde tłumaczenie przechodzi proces profesjonalnej korekty - weryfikacji poprawności merytorycznej i stylistycznej. Więcej informacji na temat świadczonych usług znajdziesz w dziale Usługi tłumaczeniowe.

Przejdź do działu Kontakt z tłumaczem i złóż zamówienie, jeśli potrzebujesz profesjonalnego i wykonanego w terminie tłumaczenia w następujących parach językowych:

  • angielski-polski,
  • polski-angielski,
  • niderlandzki (holenderski, flamandzki)-polski,
  • polski-niderlandzki (holenderski, flamandzki),
  • niemiecki-polski.

Zanim prześlesz tekst do darmowej wyceny, a po jej otrzymaniu i akceptacji złożysz zamówienie na tłumaczenie, korektę bądź 'audyt językowy', możesz sprawdzić umiejętności tłumacza. Wyślij próbkę tekstu, a otrzymasz jej tłumaczenie, za które nic nie zapłacisz. Zajrzyj do działu Sprawdź tłumacza i dowiedz się więcej.

Przekonasz się, że warto współpracować z kompetentnym tłumaczem (zobacz Profil tłumacza) i złożysz pierwsze zamówienie, na które otrzymasz 20% rabatu. W dziale Zamówienie tłumaczenia przeczytasz o darmowej wycenie i procesie realizacji Twojego zamówienia.
Od trzeciego zamówienia zyskujesz status stałego klienta, co przynosi Ci wymierne korzyści, między innymi kolejne atrakcyjne rabaty. Przejdź do działu Rabaty na usługi tłumaczeniowe.

W celu uzyskania dalszych informacji lub przesłania tekstu do darmowej wyceny skontaktuj się z tłumaczem.

Nauka języków obcych - korepetycje - kursy holenderskiego i angielskiego

Uczysz się języka angielskiego lub niderlandzkiego i chcesz osiągać lepsze rezultaty niż dotychczas?

Regułki gramatyczne dotyczące czasów, trybów warunkowych itp. możesz wyrecytować jednym tchem, ale co z tego, skoro nadal nie potrafisz ich zastosować w praktyce?

Szukasz nauczyciela? Matura przed Tobą?

Myślisz poważnie o swojej karierze i zamierzasz przystąpić do egzaminu z języka obcego ogólnego (certyfikaty Cambridge, Nederlandse Taalunie, Instytutu Goethego) lub specjalistycznego (BEC, LCCI, TOLES)?

Zastanawiasz się nad zmianą pracy i zależy Ci, abyś wypadł jak najlepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej w obcym języku?

Chcesz pokonwersować? A może nauczyć się języka od podstaw?

Wyjeżdżasz za granicę, gdzie będziesz musiał porozumiewać się z Anglikami, Irlandczykami czy Holendrami w sytuacjach życia codziennego i w pracy?

Przejdź do działu Lekcje angielskiego lub Kursy niderlandzkiego i wybierz kurs, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Umów się na pierwszą lekcję i przekonaj się, że ten kurs językowy jest dobrą inwestycją. Zajrzyj do działu Promocje na kursy językowe, gdzie dowiesz się, jakie rabaty otrzymasz.

Dlaczego wybierzesz właśnie ten kurs angielskiego lub niderlandzkiego?

Nasze kursy są prowadzone w centrum Wrocławia i mają charakter lekcji indywidualnych - cała uwaga lektora jest skupiona na Tobie i Twoich postępach w nauce, a tematyka lekcji zależy od Twoich zainteresowań czy preferencji. Sam decydujesz o wymiarze czasowym zajęć (minimum 3 lub optymalnie 5 godzin w tygodniu; lekcje 60-, 90- lub 120-minutowe; możesz również wybrać inną, indywidualną opcję pod warunkiem, że nadal jest to wariant intensywny).

Przekonaj się, że intensywne lekcje dla wymagających to lekcje "szyte na miarę" - tempo pracy oraz dobór metod nauczania są dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji i możliwości (np. jeśli jesteś wzrokowcem, Twoje lekcje będą wyglądać inaczej niż te przygotowane dla kinestetyka itp.) - dzięki temu szybciej osiągniesz trwałe rezultaty.

Podstawą zajęć językowych jest zasada zintegrowanej nauki czyli harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych, tzn. poszerzanie słownictwa i swobodna komunikacja idą w parze z nauką poprawnych struktur gramatycznych. Ponadto kursy językowe są opracowywane z wykorzystaniem elementów metody komunikacyjnej, która polega na maksymalnym zaktywizowaniu ucznia m.in. poprzez wykonywanie niekonwencjonalnych ćwiczeń i nacisk na komunikację (role-playing, half-dialogue, guided interview).

Skuteczność zastosowanych metod nauczania i Twoje postępy w nauce będą monitorowane na bieżąco - po każdej lekcji dostaniesz konkretny feedback dotyczący błędów, które najczęściej popełniasz, wraz z sugestiami, jak je wyeliminować. W równych odstępach czasu otrzymasz kompleksowy raport o Twoich postępach w nauce (Progress Report) z rekomendacjami na przyszłość.

Sprawdź skuteczność Indywidualnych Kursów Językowych dla Wymagających - skontaktuj się z lektorem i wybierz dogodne terminy zajęć.
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję